Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]


Nejvíce zde bylo současně přítomno 9 uživatelů dne Sun Aug 04, 2013 10:06 pm
Počasí ve hře
Pondělí: Polojasno Úterý: Polojasno Středa: Polojasno Čtvrtek: Přeháňky Pátek: Polojasno Sobota: Přeháňky Neděle: Jasno
Teplota
Dnes je 21°C

Hideaki

Goto down

Hideaki

Příspěvek pro Yuii za Mon Aug 05, 2013 8:03 am

Jméno:Hideaki, Yuii
Příjmení: Taki
Věk:16
Pohlaví: muž
Země: Oblast Yutao
Monstrum: Airdramon
Příběh: Narodil sa do sporiadanej a mierne bohatej rodiny. Ako dieťa nemal kamarátov, bol odkázaný sám na seba. Než išiel do školy učili ho služobníci jeho rodiny, boli to prakticky jeho jediný kamaráti. Keď mal 5 rokov jeho mama zomrela na rakovinu vtedy sa uzavrel do obrovskej depky a viac ako rok sa s nikým nestretol, bol len vo svojej izbe a vonku na záhrade pod stromom. Ako tak sedel vonku išla zrazu búrka. Nikto nevedel že mladý Yuii je vonku. Počas búrky sa zatúlal do lesa. Zľakol sa keď v tom lese padali stromy počas búrky a utekal po lese, snažil sa nájsť východ ale nedarilo sa mu to. Utekal po lese a podkol sa koreň stromu. Doplazil sa k nízkemu stromu a snažil sa prečkať búrku. Ku koncu búrky k nemu priletel Airdramon, Yuii sa ho zlakol ale keď si všimol že mu nechce ublížiť prečkal búrku s ním. Po búrke sa vrátili domov, služobníctvo blo štastné že sa mu nič nestalo ale boli trocha znepokojení prítomnosťou Airdramona. Postupom času spolu tý dvaja trénovali a sílili, Yuii zistil že majú spoločné zmýšlanie. Yuii nastúpil do školy kde sa učil spolu s Aidramonom, Aidramon rástol na sile a Yuii na logickom zmýšlaní. Spolu začali tvoriť dobrý tým.

Po 5 rokoch v škole spolu išli domov keď ich napadla skupinka zločincov, bola to premiéra Yuiiho a Airdramona, naštastie dopadla dobre. Airdramon skvelo zosílil a tak sa im podarilo vyhrať. Ako sa vrátil domov začal sa učit viac o turnajoch a zistoval toho viac bohužial jeho otec mal isté rozpory čo sa týče tohto téma protože "Monstrá" zabili Yuii matku, len o tom nevedel. 3 roky to trpel lenže otec začínal mať výhrady aj voči Airdramonovi. Yuii začal svojho otca nenávidieť a na svoj vzdor si ofarbil vlasy na rúžovo. Otec sa naštval a myslel si že to má z Aidramona lenže to už Yuii nevydržal, zobral pár mincí z domu a utiekol. Ako cestoval narazil na oblasť Yutao.

Oblasť sa mu zapáčila a posledný rok tam žije premenoval sa na Hideaki. Stále má svojho airdramona a snaží sa ho dostať na vyššiu formu.
Ako sa rozhodne daľej? Akú bude mať povahu? Čo dosiahne? Uvidíme ^^
avatar
Yuii

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hideaki

Příspěvek pro Tohka za Mon Aug 05, 2013 8:07 am

POVOLENO
avatar
Tohka
Lvl 1

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hideaki

Příspěvek pro Dark za Mon Aug 05, 2013 8:09 am

POVOLENO
avatar
Dark
Lvl 1

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hideaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru